Trychologiatrychologia_dyplomTrycholog znaczy „pracujący z włosami”, jest to istny terapeuta Twoich włosów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Gabinetu Trychologicznego. Jesteśmy autoryzowani przez Polskie Centrum Trychologii.

W wyniku zanieczyszczenia środowiska, spalin i innych, obserwowany jest wzrost przypadków wypadania włosów. Dolegliwość ta często pozostaje w związku ze złym krążeniem krwi w skórze głowy. Mieszki włosowe nie są obumarłe, lecz „uśpione” i można je ponownie pobudzić do pracy poprzez lepsze ukrwienie i dostarczenie odpowiednich substancji odżywczych.

Leczenie rozpoczyna się od dokładnego poznania problemów danego pacjenta i zbadaniu jego skóry głowy za pomocą mikrokamery. Badanie pozwala na ocenę kondycji włosów, stanu skóry głowy i korzeni włosów. Skóra głowy pobudzana jest drogą masażu oraz preparatami z olejkami i esencjami pochodzenia naturalnego o wysokiej zawartości minerałów, białek, witamin. Dobrane zostają odpowiednie zestawy preparatów, co umożliwia dostarczenie substancji odżywczych do korzeni włosów i oczyszczenie skóry głowy.

Rezultaty leczenia

Dzięki unikalnym metodom rezultaty pojawiają się w ciągu trzech miesięcy od rozpoczęcia serii zabiegów. Wypadanie włosów w stadium początkowym można zatrzymać już po 10 zabiegach. Przebieg leczenia zostaje dostosowany do potrzeb każdego pacjenta. Kompleksowe leczenie łupieżu jest w stanie zlikwidować najgorsze objawy w ciągu 6 tygodni. W celu osiągnięcia pozytywnego rezultatu wymaganych jest kilka zabiegów. W przypadku łuszczycy po 3 – 4 zabiegach ustaje podrażnienie skóry. Leczenie jest bardzo efektywne i szybkie.

Zdjęcie skóry głowy wykonane mikrokamerą

Zdjęcie skóry głowy wykonane mikrokamerą

Jakie produkty są używane ?

Stosujemy wyłącznie produkty naturalne, testowane na ludziach (nie na zwierzętach) pod względem braku działań ubocznych mogących wywołać alergię. Linia ORGANIC PURE CARE – WELLNESS jest sprawdzoną i bardzo dobrą w rezultatach linią do leczenie skóry głowy i włosów. Formuły głównie oparte na olejach, ziołach i innych naturalnych substancjach czynnych są stale modyfikowane wraz z rozwojem technologii. Wyrazem tego są nowe linie oparte m.in. na roślinnych komórkach macierzystych umożliwiające pełne wykorzystanie zasobów natury. Komponenty używane w preparatach pochodzą  z upraw organicznych, co gwarantuje wysoką jakość produktu.