Zagęszczanie włosów VOLUME+Coraz więcej kobiet cierpi z powodu wypadających włosów. Włosy łamią się lub wypadają, powstają łyse miejsca.Każdy z tych przypadków jest bardzo poważnym problem. Kobiety czują się mało atrakcyjne, zranione i słabe. Ich największym marzeniem jest: mieć gęste i zdrowe włosy !

Idealną metodą aby nadać z natury cieńkim włosom więcej objętości jest zagęszczanie pasemkami Hairdreams.

W zależności od struktury i gęstości własnych włosów możemy wykorzystać różne metody zagęszczania. Możemy znaleźć rozwiązanie każdego problemu.

Metoda Hairdreams MicroLines

Metoda Hairdreams MicroLines nadaje się wspaniale do naturalnego zagęszczenia górnej części głowy w przypadku zaawansowanego wypadania włosów.

MicroLines to siatka z niewidocznych specjalnych nitek w które są wplecione wysoko gatunkowe włosy. Są one dopasowane pod względem koloru, stuktury i długości do własnych włosów. Wynikiem jest naturalna i gęsta fryzura.

MicroLine jest mocowane na trwałe i może być noszone przez wiele miesięcy. Włosy zachowują się naturalnie przy pływaniu, w saunie czy jeździe kabrioletem. Nie istnieją, jak w przypadku innych produktów do retuszowania ubytków, żadne ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu.

MicroLines jest dopasowywane indywidualnie do każdej klientki. Można rozwiązać także problem łysienia miejscowego.

hairdreams