Metoda laserowaW metodzie LASERBEAMER chodzi o nowatorską formę wykonania przedłużenia włosów. Przy czym, za pośrednictwem specjalnego urządzenia dokonujemy jednoczesnego nałożenia i połączenia z włosami własnymi do 8 pasemek Hairdreams. W ten sposób można przeprowadzić szybko i wydajniej przedłużanie włosów – na dodatek znacznie taniej niż dotychczas. Metoda ta, sprawdza się najlepiej przy tworzeniu efektu pasemek jak również w przypadku prostego, korzystnego cenowo przedłużenia bądź zagęszczenia włosów. Trwałość połączeń dla tej metody wynosi ok. 4 miesięcy.

KOLORY – FALE – DŁUGOŚCI

Hairdreams oferuje ogromny wybór kolorów, fal oraz długości włosów. Aby móc spełnić każde, indywidualne marzenie o fryzurze.

JAKOŚĆ WŁOSÓW

Włosy Hairdreams wyróżnia ich promienne zdrowie, blask, trwałość kolorów oraz naturalna witalność i elastyczność. W Hairdreams macie wybór pomiędzy 2 wysokiej jakości gatunkami włosów BASIC i SPECIAL.

Włosy Basic: to wyselekcjonowane, ciemne włosy naturalne, które są delikatnie rozjaśniane. Nadają się do noszenia w okresie do ok. 6 miesięcy.

Włosy Special: to włosy rasy europoidalnej, które poddane zostały ręcznej selekcji. Włosy te są maksymalnie rozjaśniane o 1 ton. Są włosami wielorazowego użytku i można je nosić do ok. 1,5 roku.

MIEJSCA POŁĄCZEŃ HAIRDREAMS

Dla delikatnego połączenia pasemka Hairdreams z pasemkiem włosów własnych dajemy do dyspozycji 4 różnych typów Bondingu. Aby móc optymalnie dopasować włosy do potrzeb osoby, która będzie je później nosiła.