Laserbeamer NANO-SystemDziś Hairdreams ponownie dokonuje technologicznego skoku w sztuce dodawania włosom długości oraz objętości. Powstaje nowy Laserbeamer NANO-System.

W tym systemie połączono najlepsze techniki wszystkich dotychczasowych systemów Hairdreams, które odniosły sukces, oraz niepowtarzalne możliwości najnowszej nano-technologii. Ta nowa technologia umożliwia zwiększenie długości i objętości włosów z dotąd nieznaną precyzją – jak za pomocą czarodziejskiej różdżki.

Jak działa NANO-system Hairdreams?

Włosy są umieszczane w NanoSticks”, czyli w magazynku z nano-powłoką, do którego przymocowanych jest 5 pasemek naturalnych włosów Hairdreams. Za jednym przyciśnięciem przycisku lasera mocowane jest 5 pasemek w jednym czasie, więc zdecydowanie skraca się czas ich zakładania. Pasemka są cienkie, super płaskie i gładkie.
Szczególnie ważnymi zaletami nowej metody jest niebywała trwałość oraz ponadprzeciętnie długi czas noszenia (6-8 miesięcy). Dzięki tym innowacyjnym miejscom połączeń, w przeciwieństwie do konwencjonalnych starych systemów przedłużania, włosy nie plączą się, a na co dzień ich pielęgnacja nie wymaga już tak dużego nakładu czasu i wysiłku.

Nowa i innowacyjna metoda umożliwia na życzenie klienta zwiększenie długości i objętości z dotąd nie znaną łatwością i perfekcją.

Zalety nowej metody:

  • 5 PASEMEK założonych w jednym czasie
  • W CIĄGU OKOŁO 1H uzyskasz wspaniałą fryzurę
  • 6-8 MIESIĘCY okresu noszenia
  • 100% IDEALNIE UKSZTAŁTOWANYCH Nano-połączeń tworzących jednolitą całość z włosami.

SYSTEM LASERBEAMER NANO JEST NAJNOWOCZEŚNIEJSZĄ METODĄ, KTÓRA W DELIKATNY SPOSÓB DODAJE WŁOSOM NATURALNEJ OBJĘTOŚCI I DŁUGOŚCI.

Odkryjcie nową rewolucyjną metodę, która….
….da Wam niewyczuwalną, cudownie naturalną – gęstość i długość Waszych włosów

…..sprawi, że każdy będzie Wam zazdrościł pięknej fryzury, a Wy sami nie będziecie mogli oderwać oczu od swojego odbicia w lustrze.