FryzjerstwoW naszym salonie oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich i kosmetycznych, służymy poradą w doborze fryzury, koloru czy makijażu. Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu tylko najwyższej klasy kosmetyków pielęgnacyjnych i stylizacyjnych. Salon jest komfortowo i profesjonalnie wyposażony w najwyższej jakości sprzęt.

Naszym głównym partnerem jest marka Organic Pure Care.

„PRODUKTY DO PIELEGNACJI WŁOSÓW NA BAZIE SUBSTANCJI ROSLINNYCH I OLEJKÓW ETERYCZNYCH NATURALNYCH, 100% BEZ DODATKU DEA, SLS (SODIU LAURETH SULPHATE) ORAZ PARABENÓW (KONSERWANTY CHEMICZNE) I SUBSTANCJI POCHODZENIA PETROLCHEMICZNEGO”.

Dostępne zabiegi:

Koloryzacja żelowa i kremowa– naturalna koloryzacja, pozbawiona amoniaku lub ze śladowymi ilościami, bez niklu, bez parabenów, zmiękcza skórę, nawilża włosy, 100% pokrycia siwych włosów

Pielęgnacja i regeneracja – INCA przepełniona naturą. Każdy produkt zawiera wysokie stężenie synergiczne z czystych olejków eterycznych, pozyskanych z roślin i kwiatów według starożytnych i tradycyjnych technik upraw. Cenne właściwości uzdrawiające, zapach i kolory charakteryzują każdy produkt są zachowane używając jedynie całkowicie naturalnych metod, bez dodatku szkodliwych chemikaliów. Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu INCA.

Stylizacja – w sposób naturalny upiększyć włos, nadać kształt fryzurę dbając jednocześnie o zdrowie włosa.
Więcej informacji na www.organicpurecare.pl

Wykonujemy stylizacje ślubne, specjalizujemy się w zagęszczaniu i przedłużaniu włosów, w czym pomagają nam od lat firmy: Euro So.Cap. i  HAIRDREAMS.

Poza tym, co najważniejsze, panuje u nas wspaniała atmosfera, dzięki której zrelaksujesz się mile spędzając czas.